Hvar Sport Resort

Hvar Sport Resort je prímorský oddychovo-športovo-rodinný rekreačný areál s plne vybaveným športovým, ubytovacím a stravovacím zázemím v prekrásnej samostatnej zátoke Blace na ostrove Hvar.

Rezort je vybudovaný na území o celkovej rozlohe 12 871 m2 v prvej línii od mora (5 m) so súkromnou 1200 m2 kamenisto – piesočnatou plážou. Celé územie je vo výlučnom vlastníctve spoločnosti SIDOR d.o.o., ktorá postupne od roku 2007 sceľuje územie a buduje rezort. Rezort je uzavretý apartmánový komplex vybudovaný v súkromnej tichej časti bez turistov, na samostatne stojacej kamenisto – piesočnatej zátoke (len 1000 m od centra) v borovicovo – olivovom háji.

Ubytujeme vás v designových, ale útulných apartmánoch, kde každý apartmán je orientovaný na more a vybavený veľkými prízemnými alebo strešnými terasami. Pripravíme vám športové a voľnočasové aktivity a postaráme sa o vašu večernú zábavu, ale hlavne vašich ratolestí. Pýšime sa tiež našimi domácimi produktami (vlastné lisované olivové oleje, 100% citrusové šťavy, džemy, olivy a korenie), ktoré môžete ochutnať na mieste alebo si priviesť ako suvenír.

Či už u nás strávite dovolenku s rodinou, priateľmi, team-building s kolegami, alebo ako športovci na sústredení, našou snahou je vždy poskytovať služby na tej najvyššej možnej úrovni.

Zábava pre deti

Rezort je vybavený prírodným morským bazénom, ktorý má maximálnu hĺbku do 50 cm a má kamienkovo piesočnaté dno, preto je vhodný hlavne pre najmenších. Náš prírodný morský bazén sa nachádza hneď vedľa pláže s ležadlami, kde rodičia môžu oddychovať a zároveň mať dohľad nad deťmi. Rezort pre deti poskytuje hračky na pláž, plávajúce atrakcie a nafukovací bazénik so sladkou vodou s detským ihriskom nachádzajúce sa pod prístreškom. Večer je pre deti pripravené vonkajšie kino na pláži s veľkou zásobou rozprávok a detských filmov. Deťom je samozrejme k dispozícií multifunkčné ihrisko aj so športovým vybavením (basketbal, futbal, tenis, florbal), ktoré môžu využívať po celý deň. Každý týždeň pripravujeme detskú olympiádu, ktorej sa môžu zúčastniť deti všetkých vekových kategórii a kde sa vaše ratolesti môžu tešiť nie len na zábavné a dobrodružné hry, ale samozrejme aj na poklad plný zaujímavých cien.

Pirat Bar & Grill

Ani večer sa s nami nebudete nudiť. Pirat and Cocktail Bar s prízemnou a strešnou terasou disponuje výhľadom na zátoku Blace, protiľahlé pohorie Biokovo, polostrov  Pelješac a ostrov Korčula. K dispozícii sú viaceré druhy piva, základom je čapovaná Plzeň. Milovníkom vín ponúkame výber z bieleho, červeného a ružového vína z Chorvátska, Talianska, Rakúska, Nemecka, Česka a Slovenska. Nezabúdame ani na dámy, pre ktoré máme pripravených viac druhov Prosecca a miešané drinky. Samozrejme myslíme aj na najmenších, ktorým ponúkame domáce 100 % ovocné šťavy. Bar je otvorený klientom sedem dní v týždni, od rána do neskorých večerných hodín. Medzi deťmi je veľmi obľúbené večerné premietanie rozprávok a detských filmov v našom  večernom plážovom amfiteátri na čerstvom vzduchu pod otvorenou oblohou s pukancami,  ktoré majú deti zdarma.

Pláž

Hvar Sport Resort má 3 vlastné pláže – jednu súkromnú, ktorá sa nachádza priamo vedľa Pirat bar & grill , kde sa môžete pravidelne tešiť na množstvo ležadiel a pohodlného sedenia rôznych tvarov o ktoré sa každý deň stará náš personál, aby boli pre Vás a Vaše pohodlie vždy plne pripravené. Ďalšie 2 pláže majú priamy vstup do mora, ktoré máme v prenájme, a taktiež sú na nich umiestnené ležadlá, ktoré sú našim klientom počas celej sezóny plne k dispozícii. Pláž ktorá je bližšie pri rezorte ponúka taktiež bezbariérový vstup priamo do mora. Pred každou sezónou pláže upravujeme pieskom z ktorého plynú 2 obrovské výhody – jedna je komfort a druhá je tá, že nenájdete pri vstupe do mora morských ježkov. Prajeme príjemné kúpanie.

Ostrov plný zážitkov

Ostrov Hvar Vám ponúka množstvo jedinečných a rôznorodých zážitkov svojou nedotknutou prírodou a jedinečnými zátokami, ktoré sú známe po celom svete. Priamo v rezorte si viete požičať štvorkolky a bicykle s ktorými máte možnosť zažiť nezabudnuteľné zážitky pri jazde po okolí, a náš rezort môžete považovať za epicentrum rôznorodých výletov. Okolie Hvar Sport Resort ukrýva na svojich pobrežiach aj prekrásne pieskové a kamenisté pláže pre rodiny s deťmi na severnej strane ostrova. Dobrodruhovia si nájdu vhodné pláže na juhu ostrova.. Môžete tu stráviť dovolenku vo vyhlásených turistických letoviskách, ale tiež robinsonovskú dovolenku v ľudoprázdnych zátokách.  Pre priaznivcov potápania budú zaujímavé prírodné a umelé hrebene nachádzajúce sa v okolí ostrova, ktoré sú domovom pre mnohé rastlinné a živočíšne druhy, napr. kraby, hviezdice,  morské koníky… Niektoré z týchto druhov sú chránené.

Na ostrove Hvar sa nachádza 247 zväčša pieskových zátok (ako vo filme Modrá lagúna). Na južnej strane ostrova ich je spolu 82, na severnej  strane ostrova 137. Zvyšných 28 zátok sa nachádza na Paklených ostrovoch.

Bezbariérový prístup

Rezort je vybavený bezbariérovým prístupom z apartmánov priamo na pláž aj do mora a samozrejme do plážového Pirat baru. V druhej etape výstavby nových apartmánov budú vybudované 4 apartmánové domy spolu 8 bezbariérových apartmánov, kde každý apartmán bude mať 2 spálne a 1 obývací priestor s príslušným bezbariérovým vybavením.

TRASA & TRAJEKT

Ako sa k nám dostanete?

Praktické informácie ako sa k nám dostanete, informácie o trajekte a cenách.

Viac info

HVAR SPORT RESORT

Benefity nášho rezortu

  • prvá línia od mora

  • súkromná 1200 m2 kamenisto – piesočnatá pláž

  • každý apartmán je orientovaný na more

  • bezbariérový prístupo z apartmánov priamo na pláž aj do mora

  • uzavretý apartmánový komplex

  • súkromná tichá časť bez turistov

  • každý apartmán má veľkú prízemnú, alebo strešnú terasu

  • prírodný morský bazén pre deti s hĺbkou do 50 cm

ŠPORT & PRÍRODA

Aktivity a okolie

Viac info

GASTRONÓMIA

Pirat Bar & Grill

Viac info