Hvar Sport Resort

Hvar Sport Resort je prímorský oddychovo-športovo-rodinný rekreačný areál s plne vybaveným športovým, ubytovacím a stravovacím zázemím v prekrásnej samostatnej zátoke Blace na ostrove Hvar.

Rezort je vybudovaný na území o celkovej rozlohe 12 871 m2 v prvej línii od mora (5 m) so súkromnou 1200 m2 kamenisto – piesočnatou plážou. Celé územie je vo výlučnom vlastníctve spoločnosti SIDOR d.o.o., ktorá postupne od roku 2007 sceľuje územie a buduje rezort. Rezort je uzavretý apartmánový komplex vybudovaný v súkromnej tichej časti bez turistov, na samostatne stojacej kamenisto – piesočnatej zátoke (len 1000 m od centra) v borovicovo – olivovom háji.

Ubytujeme vás v designových, ale útulných apartmánoch, kde každý apartmán je orientovaný na more a vybavený veľkými prízemnými alebo strešnými terasami. Pripravíme vám športové a voľnočasové aktivity a postaráme sa o vašu večernú zábavu, ale hlavne vašich ratolestí. Pýšime sa tiež našimi domácimi produktami (vlastné lisované olivové oleje, 100% citrusové šťavy, džemy, olivy a korenie), ktoré môžete ochutnať na mieste alebo si priviesť ako suvenír.

Či už u nás strávite dovolenku s rodinou, priateľmi, team-building s kolegami, alebo ako športovci na sústredení, našou snahou je vždy poskytovať služby na tej najvyššej možnej úrovni.

“Hvar Sport Resort je miestom, kde budete tráviť príjemné chvíle so všetkými, na ktorých vám v živote záleží.”

HVAR SPORT RESORT

Zábava pre deti

Rezort je vybavený prírodným morským bazénom, ktorý má maximálnu hĺbku do 50 cm a má kamienkovo piesočnaté dno, preto je vhodný hlavne pre najmenších. Náš prírodný morský bazén sa nachádza hneď vedľa pláže s ležadlami, kde rodičia môžu oddychovať a zároveň mať dohľad nad deťmi. Rezort pre deti poskytuje hračky na pláž, plávajúce atrakcie a nafukovací bazénik so sladkou vodou s detským ihriskom nachádzajúce sa pod prístreškom. Večer je pre deti pripravené vonkajšie kino na pláži s veľkou zásobou rozprávok a detských filmov. Deťom je samozrejme k dispozícií multifunkčné ihrisko aj so športovým vybavením (basketbal, futbal, tenis, florbal), ktoré môžu využívať po celý deň. Každý týždeň pripravujeme detskú olympiádu, ktorej sa môžu zúčastniť deti všetkých vekových kategórii a kde sa vaše ratolesti môžu tešiť nie len na zábavné a dobrodružné hry, ale samozrejme aj na poklad plný zaujímavých cien.

Bezbariérový prístup

Rezort je vybavený bezbariérovým prístupom z apartmánov priamo na pláž aj do mora a samozrejme do plážového Pirat baru. V druhej etape výstavby nových apartmánov budú vybudované 4 apartmánové domy spolu 8 bezbariérových apartmánov, kde každý apartmán bude mať 2 spálne a 1 obývací priestor s príslušným bezbariérovým vybavením.

TRASA & TRAJEKT

Ako sa k nám dostanete?

Praktické informácie ako sa k nám dostanete, informácie o trajekte a cenách.

Viac info

HVAR SPORT RESORT

Benefity nášho rezortu

  • prvá línia od mora

  • súkromná 1200 m2 kamenisto – piesočnatá pláž

  • každý apartmán je orientovaný na more

  • bezbariérový prístupo z apartmánov priamo na pláž aj do mora

  • uzavretý apartmánový komplex

  • súkromná tichá časť bez turistov

  • každý apartmán má veľkú prízemnú, alebo strešnú terasu

  • prírodný morský bazén pre deti s hĺbkou do 50 cm

ŠPORT & PRÍRODA

Aktivity a okolie

Viac info

GASTRONÓMIA

Pirat Bar & Grill

Viac info