VÝNIMOČNOSŤ

Súkromná vírivka

Strešné apartmány budú vybavené súkromnou vírivkou v ktorej si budete môcť vychutnávať západy slnka pri pohľade na otvorené more.

VÝNIMOČNOSŤ

Súkromný bazén

Prízemné apartmány budú vybavené súkromným bazénom alebo vírivkou (podľa preferencie klienta)

VÝNIMOČNOSŤ

Luxus na pláži

Každý apartmán je vlastníkom 4 Luxusných lehátiek priamo na súkromnej pláži v rezorte vyhradené iba pre daný apartmán.

VÝNIMOČNOSŤ

Zábava pre deti

Rezort pre deti poskytuje hračky na pláž, plávajúce atrakcie a nafukovací bazénik so sladkou vodou s detským ihriskom nachádzajúce sa pod prístreškom. Večer je pre deti pripravené vonkajšie kino na pláži s veľkou zásobou rozprávok a detských filmov. Deťom je samozrejme k dispozícií multifunkčné ihrisko aj so športovým vybavením (basketbal, futbal, tenis, florbal), ktoré môžu využívať po celý deň. Každý týždeň pripravujeme detskú olympiádu, ktorej sa môžu zúčastniť deti všetkých vekových kategórii a kde sa vaše ratolesti môžu tešiť nie len na zábavné a dobrodružné hry, ale samozrejme aj na poklad plný zaujímavých cien.

VÝNIMOČNOSŤ

Úschovné miesto

Ku každému apartmánu máme pripravené úschovné miesto ležiace mimo apartmánu pre vaše súkromné bicykle, motorky, štvorkokly a ďalšie vybavenie.

VÝNIMOČNOSŤ

Dovolenka bez bariér

Tí, ktorých sa to netýka, si neuvedomujú ťažkosti, ktoré môže každodenný život na dovolenke predstavovať. Bezproblémový prístup do všetkých priestorov resortu, široké dvere, protišmykové podlahy v sanitárnych priestoroch a parkovacie miesta pre zdravotne znevýhodnených sú v Hvar Sport Resorte samozrejmosťou. Vyškolený personál rezortu si v prípade potreby nájde čas a poskytne pomoc s odnesením batožiny na apartmán a informuje imobilných hostí o vhodných trasách a možnostiach kúpania.

Rezort je vybavený bezbariérovým prístupom z apartmánov priamo na pláž, do mora a samozrejme do plážovej reštaurácie v rezorte. Priamo z rezortu vedie popri pláži 5 km dlhý betónový chodník bez jediného schodu, ktorý je ako strovený na prechádzku bez bariér do centra mestečka Sučuraj, až za maják.  V rezorte sa tiež bude nachádza multifunkčné bezbariérové športové ihrisko (2023).